Burak Özçivit Survivor Başak’la Aşk mı Yaşıyor?

Aktüel 20 Eylül 2010
1347

Genç kızların gözdesi Burak Özçivit ile Survivor’da yarışan Başak Özer’le Aşk mı yaşıyor?Bilindiği üzere Burak Özçivit’in 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler’den ayrıldığı iddaa edilmişti.
Bu ayrılığın ardından boş durmayan Özçivit oyuncu arkadaşı Ezgi Sözüer sayesinde Survivor’un iddialı yarışmacılarından Başak Özer’le tanıştı.

burak_ozcivit_basak
İddiaya göre kalabalık arkadaş grubuyla Bağdat Caddesi’ndeki kafelerde biraraya gelen ikili cuma gecesi de eğlenmek için soluğu Supper Clup’de aldı. Dikkat çekmesin diye yanlarına yine arkadaşlarını alan çift ilk yakınlaşmayı da burada yaşadı. İkili gece boyunca birbirlerinin elini bir an olsun bırakmayarak dans etti. Özçivit konuyla ilgili sessizliğini korurken basın danışmanı ve menajeri Hakan Altut ise “Zeynep’le Burak’ın ayrılığı doğru. Başak’la Burak arkadaş olarak görüşüyor aralarında bir ilişki olup olmadığını bilmiyorum”dedi. Başak Özer’in ise ailesinin tepkisinden korktuğu için ilişkisini gizlediği öne sürüldü.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burak Özçivit Survivor Başak’la Aşk mı Yaşıyor?” Konulu yazıdaki yorumlar

 • Burak Kurtoglu

  Slm ben burak özçivit bu da internette ki gülüşüm :-{D (r)

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7687
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1239

  Sponsor Bağlantılar