Dr.Mehmet Öz Kanser mi?

Sağlık 02 Eylül 2010
1079

Dünyaca ünlü kalp cerrahımız herkesin gönlünde yer eden Mehmet Öz’den gelen haberler hiç te iç açıcı değil..People dergisi, sağlıklı yaşam gurusu olarak tanınan Öz’ün 50’nci yaşgününde check-up yaptırdığını ve bunun neticesinde bağırsağında bir kitleye rastlandığını duyurdu.


Dergi, Öz’ün büyük bir olasılıkla kanser olduğunu ancak kesin teşhisin yapılacak detaylı tetkikler neticesinde konulacağını duyurdu. People dergisine konuşan Öz, “Benim için sarsıcı oldu. Herşeyi doğru yaptım. Ailemde kanser geçmişi yok. Ama yine de risk altındayım” dedi. Dr. Öz ayrıca, çok gergin olduğunu belirterek, neden böyle birşeyin başına geldiğini sorguladığını da ifade etti. Sağlıklı yaşamla ilgili çok sayıda kitap yazan Öz, ünlü talk-showcu Oprah Winfrey ile program yapmıştı ve bir süredir de kendi televizyon programını sunuyor.
G.vatan.

mehmet-oz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dr.Mehmet Öz Kanser mi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

08 Ağustos 2018
11223
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
5851
Bademin Faydaları

Bademin Faydaları

28 Aralık 2015
1788

Sponsor Bağlantılar