Estetikte Son Moda Kök Hücreyle Gençlik

Güzellik 06 Eylül 2010
872

Estetik yeni bir boyut kazandı..Şimdi son moda Estetik “Kök Hücreyle Gençlik”..Pek çok ünlü bu yöntemle gençleşiyor..Peki Kök Hücreyle nasıl genç olunur?Tedavi nasıl uygulanıyor?
Estetikte yeni moda olması beklenen yöntemle, hastanın kalça bölümündeki yağ dokularından alınan kök hücreler, 5 yıl süren tedavi boyunca yılda bir kez yüz bölgesine enjekte ediliyor. Tedaviyle birlikte cilt eski gerginliğine kavuşurken, parlaklık kazanıyor ve yaşlılıkla oluşan lekeler büyük ölçüde ortadan kayboluyor.

estetik-kok-hucre
Tedavi yöntemi, yaklaşık yarım saatlik seanslardan oluşurken, işlem anestezi gerektirmeden uygulanıyor. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan yöntem sayesinde, kök hücreler cildin yenilenmesini sürdürüyor ve kişinin yüzü, tedaviden 3 yıl sonrasında eskisinden çok daha genç bir görünüm kazanıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Estetikte Son Moda Kök Hücreyle Gençlik” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

27 Kasım 2016
1605

Sponsor Bağlantılar