Kıvanç Tatlıtuğ İdil Fırat Neden Ayrıldı?

Aktüel 06 Eylül 2010
924

Behlülümüz yani Kıvanç Tatlıtuğ ile İdil Fırat aşkının bittiği iddaa ediliyor…Kıskanılacak bir ilişkiye sahip olan çiftin İdil Fırat’ın kıskançlıklarından dolayı bittiği söyleniyor..
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, sevgilisi İdil Fırat’la mutluluğu da kısa sürdü. 7 aydır süren ilişkiye İdil Fırat’ın kıskançlıkları ve aşırı ilgisi gölge düşürdü. Sonunda pes eden Tatlıtuğ beraberliğine nokta koydu. Birbirlerini aileleriyle tanıştıran ve evlilik hazırlıkları yapan çiftin ayrılık haberi yakın dostları arasında da şok etkisi yarattı.

Çok üzgün olduğu öğrenilen İdil Fırat’ın sevgilisi Kıvanç’ı bu kararından vazgeçirmek için araya onun yakın dostları Kıvanç Kasabalı ve Sedef Avcı’yı soktuğu öne sürüldü.
Hala barışma umudu taşıyan İdil Fırat’ın ayrılılık haberini 1 hafta önce Sedef Avcı ile birlikte gittiği Tarkan konserinde de gizlediği ortaya çıktı. Fırat, gazetecilerin ‘Sevgilisiniz nerede?’ sorusuna ‘Kıvançlar evde erkek erkeğe takılıyor” diye cevap vererek gerçeği sakladı.

kivanc_tatlitug_idil_firat_aski_bittimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kıvanç Tatlıtuğ İdil Fırat Neden Ayrıldı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7671
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1235

Sponsor Bağlantılar