Öznur Uluişden’in Katilini Kızı Ele Verdi..

Aktüel 15 Eylül 2010
999

Yaklaşık 10 gün önce kaybolan ve dün ormanlık alanda cesedi bulunan Öznur Uluişden’in katilini 11 yaşındaki kızı ele verdi..Hentbol antramanına gidiyorum diye evden çıkan ve kayıplara karışan Öznur’un tecavüz edilerek öldürüldüğü ortaya çıktı..
Küçük kızı motosiklete alarak ormanlık alana götürüp elleriyle boğarak öldüren Ali Haydar Körmeçlinin eski bir sabıkalı olduğu ortaya çıktı..Körmeçli kandisine yapılan suçlamaları kabul etmedi.Ancak Ali Haydar Körmeçli’nin 11 yaşındaki kızı Berivan verdiği ifadede “babam 4 Eylül günü yanında bir kız çocuğu ile evimize geldi. Bize ’Bu bizim misafirimiz. Kaybolmuş, ailesine ulaşıp evlerine götüreceğim.

oznur

Sakın bunu bir yerde söylemeyin’ dedi. Biz de bunun üzerine kimseye bir şey demedik. Ancak daha sonra bu kızın bulunmadığını öğrendim” diye ifade verdi. Bunun üzerine çapraz sorguya alınan zanlı suçunu itiraf etti. Körmekçi, polislere Öznur Uluişden’i Kent Ormanı’na götürdüğünü ve burada elleriyle boğarak öldürdüğünü, üzerindeki giysileri çıkarttıktan sonra toprağa gömdüğünü söyledi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Öznur Uluişden’in Katilini Kızı Ele Verdi..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7688
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1240

Sponsor Bağlantılar