Şems Aslan’dan Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Sprey

Saç Bakımı 22 Eylül 2010
1668

Kanal 7’de Ezgi ile Şifalı Yemekler programına katılan Şems Aslan Saç Dökülmesine karşı Syrey tarifi verdi..Bu spray hem saçlarınızı güçlendiriyor hem de boyadan dolayı yıpranmış saçları besliyor..
Malzemeler
2 yemek kaşığı Gülsuyu
2 Yemek kaşığı Elma sirkesi(organik olsun)
2 yemek kaşığı Taze sıkılmış Elma suyu
2 Yemek kaşığı Limon suyu

sac-bakim
Tüm malzemeleri evinizde bulunan boş bir sprey kutusuna boşaltın..Tıpkı boya yapar gibi saçınıza uygulayın ve masaj yapın..15-20 dakika saçınızda beklettikten sonra yıkayınız..Kirli saça uygulanmaz..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şems Aslan’dan Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Sprey” Konulu yazıdaki yorumlar

  • cilt rengi açılımı

    cilt rengi açılımı için sifalı bitkiler hakkında google arama motorunda araştırma yapıyordum ve rastlantı sonucu sitenize ulaştım. Çok faydalı paylaşımlarda bulunuyorsunuz, ayrıca tasarım açısından da çok başarılı bir websitesi oluşturmuşsunuz. İzmir’de yaşıyorum ve burada cilt rengi açılımı için sifalı bitkiler hakkında bilgi alabileceğim sağlık ve güzellik ile ilgili merkezlerin sayısı oldukça az.

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar