Acun Ilıcalı Yok Böyle Bir Dans Programı

Tv 13 Ekim 2010
1241

Acun Ilıcalı aylardır haftalar pek çok kıtayı gezip araştırmalar yaptı ve sonucunda yepyeni bir proje ile yine reyting rekorları kırmaya hazırlanıyor..Projesini Habertürk’te Memet Güler’e açıklayan Acun Ilıcalı’nın yeni projenin adı “Yok Böyle Bir Dans”..Öncelikle bu proje sosyal sorumluluk taşıyor..Yarışmadan elde edilecek tüm gelir 0-6 yaş arasındaki işitme engelli çocuklar için yaptırılacak bir okula harcanacak. Jüri koltuklarında ise Belçika’da defalarca birinci olmuş ve oradaki yarışmada da yer alan Leila Akçelik ve İngiltere’nin en çok tanınan dans hocası Darren Bennett’in yanı sıra Tan Sağtürk ve Sait Sökmen yer alacak.

yokboylebirdans
Peki dans edecek isimler kimler olacak? Nefis bir kadro kurmuş Acun. Zaten bu yüzden “Kafamdaki rüya takımını kurdum” diyor ya üstüne basa basa. Güneri Cıvaoğlu, Nilgün Belgün, Azra Akın, Burcu Esmersoy, Bedük, Metin Arolat, Burcu Güneş, Bora Kozanoğlu, Eda Taşpınar, Derya Büyükuncu, Sibel Arna, Defne Joy Foster ve Pascal Nouma ‘Yok Böyle Bir Dans’ için, yeni bir okul için, seyirciye keyifli bir yarışma izlettirmek için ekranda olacaklar. Yarışma bu ayın sonunda Show’da başlayacak. Önümüzdeki günlerde yarışmacılar Acun tarafından kampa alınacak ve yarışma için son sürat hazırlık çalışmalarına başlanacak. Yarışmayı Acun sunacak, Var mısın Yok musun’dan hatırladığımız Hanzade Durmuş ise sunumda Acun’un yardımcısı olacak

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Acun Ilıcalı Yok Böyle Bir Dans Programı” Konulu yazıdaki yorumlar

 • zeliha onat

  Sibel Arna yok böyle dans yarışmasının en renkli isimlerinden bir tanesiydi.
  Jüri nedense Sibel’e puan vermekte hep cimri davrandı.
  Güneri Civaoğlu , Nilgün Belgün gibi Dansın D si ile alakası olamayan isimlere bonkör davranan jüri Sibel’in kıvrak danslarında hep hata aradı.
  Güzel fiziği ve sempatik tavırlarıyla onun eksikliği yarışma için büyük kayıp.
  Azra Akın’ın iki rakibi vardı Burcu Esmersoy ve Sibel Arna , Sibel gitti haftaya da Burcu elenirse Azra tek başına yarışsın artık.
  Acun beklediğin bumuydu ?

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar