Almanya’nın Süperstarı “Anna-Maria Zimmermann” Yoğun Bakımda..

Aktüel 26 Ekim 2010
915

Almanya’nın RTL kanalında 2006 yılında düzenlenen “Almanya Süperstar’ını Arıyor” adlı yetenek yarışmasıyla yıldızı parlayan ve ödül törenine giden 21 yaşındaki Anna-Maria Zimmermann’ın içinde bulunduğu helikopter yere çakıldı.Zimmermann’ın menajeri ve ses teknisyeniyle birlikte Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nin Altenbeken Kenti’nde bir diskoda yapılacak bir ödül törenine helikopterle gitmek istediği ifade ediliyor.

anna-maria-zimmermann
İddiaya göre iniş yapması gereken bölgeyi geçtiğini fark eden pilot, keskin bir dönüş yapmak isterken ağaçlara takıldı ve helikopterin kontrolünü kaybetti. Yaklaşık 10 metrelik bir yükseklikten yere çakılan helikopterden çıkarılan ve Bielefeld’de hastaneye kaldırılan Zimmermann’ın iç kanaması olduğu, birkaç ameliyat geçirdiği bildirildi. Parçalanan helikopterdeki pilot ve 2 yolcunun yanı sıra Anna-Maria Zimmermann’ın hayati tehlikeyi atlatamadığı açıklandı. İç kanaması ve kırıkları bulunan Anna-Maria Zimmermann’ın çok acı çekmemesi için uyutulduğu belirtildi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Almanya’nın Süperstarı “Anna-Maria Zimmermann” Yoğun Bakımda..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7683
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar