Herkes Nihal Yalçın(Nahide)’yi Konuşuyor..

Aktüel, Tv 24 Ekim 2010
1088

Herkes Nihal Yalçın(Nahide)yi konuşuyor..Kanal D ekranlarında yayınlanan Disko Kralına Nahide Ekengil’ takma adıyla programa katılan oyuncu Nihal Yalçın ile şarkıcı Aslı Kökçe ile tartışması herkesin diline düştü.
Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü? filmi ve Avrupa Yakası dizisinden tanınan oyuncu Nihal Yalçın, yeni sezon ile beraber Disko Kralı programında “Life Sux” bölümünü sunmaya başlamıştı. Geçen hafta şarkıcı Mercan’ı köşeye sıkıştıran Yalçın’ın bu haftaki hedefi, Aslı Kökçe’ydi.

Programa ‘elektro-pop’ albümü çıkarmış bir şarkıcı olarak, ‘Nahide’ takma adıyla, katılan Nihal Yalçın, soğuk duruşuna rağmen yaptığı espriler ile herkesi şaşırtmayı başarırken, kendisine laf atan Aslı Kökçe’yi de bozmayı ihmal etmedi.

nihal-yalcin
12 sene önce Okan Bayülgen’in programına katılan ve bu programdaki görüntülerin izlenmesini isteyen Kökçe, araya giren ‘Nahide’yi önce durdurmaya çalıştı. ‘Nahide’ ( yani Nihal Yalçın) de buna aldırmayıp ‘çıkardığı’ albümü tanıtmaya çalışınca olanlar oldu. Durumdan rahatsız olduğu anlaşılan ve Nahide’nin aslında Okan Bayülgen’in ekibinden birisi olduğunu bilmeyen şarkıcı Aslı Kökçe, seyirci desteğini arkasına alan ‘rakibi’ karşısında ne yapacağını bilemedi.
“Arkadaş stand-up yapsın!” diyerek Nihal Yalçın’a gönderme yapan talihsiz şarkıcı rahatsız olunca, reklamlardan sonra Nihal Yalçın programdan ayrılmak zorunda kaldı.
Bugün, Twitter hesabından bu olayı yorumlayan Kökçe, “Dizi izlemeyi sevmiyorum… Ve yapılan makyaj dolayısıyla orda Nahide’yi tanıyamamak yanlış bişi değil.” “Türkan Şoray’ımı tanımadım da bu kadar alay konusu oluyor.” dedi.
Nihal Yalçın Kimdir?
29 Mart 1981 İstanbul doğumlu Nihal Yalçın İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans mezunu..Pek çok dizi ve filmlerde rol almış
Cümbür Cemaat Aile
Avrupa Yakası
Hayatın Tuzu
Güldünya
Kış Masalı
AY LAV YU
Kurtlar Vadisi Pusu
Şöhret Okulu
Hacivat Ve Karagöz Neden Öldürüldü?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Herkes Nihal Yalçın(Nahide)’yi Konuşuyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7683
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar