Sefa Topsakal “Doktor” Şarkısı

Müzik 31 Ekim 2010
1579

Sefa Topsakal söylediği şarkıyla internette en çok tıklanılan video oldu.Karadeniz Teknik Üniversitesi müzik bölümü öğrencisi 3 arkadaş boş bir sınıfta koro sınavına hazırlanıyordu.
Derken, Cüneyt Dursun Özçağ piyanonun başına geçti söz ve bestesi Bayram Şenpınar’a ait doktor adlı parçayı çalmaya başladı. Sefa Topsakal parçayı seslendirirken, Levent Bilgen cep telefonu kamerasıyla kaydetti.
3 arkadaş parçayı sosyal paylaşım ağı facebook’tan paylaştı. 3, 5, 10 derken parça internette hızla paylaşılıp tam 500 bin kişi tarafından dinlendi.

sefa-topsakal-Doktor

Sefa Topsakal adına fan cluplar açıldı, hayran kitlesi hızla çoğaldı. Durum DMC (Doğan Müzik Company) müzik yapım şirketinin dikkatini çekti. Sefa Topsakal’la görüşen şirket yetkilileri kaset yapma önerisinde bulundu. Öneriyi kabul eden Topsakal’ın kaseti yakında hayranlarıyla buluşacak.

Video Telif Hakları sebebiyle Kaldırılmıştır..Anlayışınız için Teşekkürler..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sefa Topsakal “Doktor” Şarkısı” hakkında 4 yorum var

 • MERT KAYA

  hem sesin güzel hem güzelsin..

 • EDA

  SEFA CANIM ABLACIM BNM SENİ TV GÖRDÜĞÜMDEN BERİ BAĞLANDIM BEN ADIYAMANIN KAHTA İLÇESİNDE OTURUYORUM SENİ GÖRMEYİ ÖPÜP KOKLAMAYIÇOK AMA ÇOK İSTİYORUM KEŞKE BURAYA GELEBİLSEN KEŞKE KEŞKELER OLMASA VE İSTEDİĞİM ZAMANDA GÖREBİLSEM ABLACIM RİCA ETSEM CUMHURİYET MAH.1305 NOLU SOKAĞA İMZALI RESİMLERİNİ GÖNDEREBİLSEN SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM BUNU HİÇ UNUTMA GÖBEK İSMİMLE ESMA.

 • rabia

  ben trabzobdan rabia sefa abLa seni begenerewk dinliorum benim sesimde cok gusel senin sesine benzıyo ama senin senin bnden daha gusel bunu biliorum bende gusel sanatlar lisesine girtmekk istiyorum suan 7 ye gectım seni cok seviyorum trabzonluların sana selamları var hadi oprum <3

 • sezen

  sefa sesin çok güzel gerçekten devamını bekliyorum

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar