Deniz Akkaya “Efe Önbilgin” Evliliği Hakkında Ne Dedi?

Aktüel 08 Kasım 2010
1021

Efe Önbilgin evlendi ve herkez Deniz Akkaya’nın bu konu hakkında ne düşündüğünü merak eder oldu..Deniz Akkaya, NTV’de yayınlanan “Gülay Afşar ile Hafta Sonu” programına konuk oldu.Kızı Ayşe’nin babası Efe Önbilgin’in geçtiğimiz hafta Duygu Ekşi ile evlenmesi hakkında konuşan Akkaya, bu evliliğin kızı Ayşe’yle ilgili planlarını değiştirmeyeceğini söyledi: “Bunun film karelerine dönüşmesini istemiyorum. İnsanların hayatlarında iyi günler, kötü günler yaşanabilir.

Ben, bir anne olarak çocuğum için muhteşem bir hayat kurmak için çok çabalıyorum. Bugün bambaşka bir durum olsaydı, ben yine aynı hızla çabalayacaktım. Çünkü bu benim görevim. Sadece doğurmakla anne olunmuyor. Bir de ben bu olaya insanların baktığı şekilde bakmıyorum. Olağan karşılıyorum. Hayatta o kadar enteresan şeyler oluyor ki, bunları şükrederek karşılamak lazım. Her şeyin hayatta iyi bir nedeni vardır. Ben 32 yaşındayım ve bunu gördüm. Bu olayı zannedildiği kadar heyecanlı, ekstrem ve rüzgarlı görmüyorum. Bunlar olabilir şeyler hayatta.” Akkaya, kızını tek başına büyütme kararını hamileyken aldığını da sözlerine ekledi: “Ben zaten hamileliğimin başından beri bambaşka bir yola girmiştim. İki-üç gün önce bir şey oldu da dengeler değişti diye bir durum yok, dengeler aynen devam edecek.”

deniz-akkaya

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Deniz Akkaya “Efe Önbilgin” Evliliği Hakkında Ne Dedi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7671
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1235

Sponsor Bağlantılar