Ezeldeki Büyük Sır..Hain Kim?

Dizi 11 Kasım 2010
1074

Ezel dizisinde heycan devam ediyor…Ezel’in sırlarını düşmanı Kenan Birkan’a anlatan kim?
Ezel’in sırlarını düşmanı Kenan Birkan’a anlatan kim? Ezel hayranları işte bu “hain”i merak ediyor. Gerçek 22 Kasım’da belli olacak ama gözler Eyşan’ın üstünde..
Pazartesi ekrana gelen bölümde de Ezel, annesi ve babası Mert’in ölüm haberini aldı. Anne ve babasıyla yüzleşen Ezel, Mert’in ölümünden kendisinin sorumlu olduğunu itiraf etti. Bu olayların ardından Ramiz Dayı ve Ezel, Kenan Birkan’ı (Haluk Bilginer) alt etmek için yeni bir plan yapmaya karar verdi. Heyecan dolu bölümün final sahnesinde Ramiz Dayı, Azad (Burçin Terzioğlu), Ali (Barış Falay), Cengiz (Yiğit Özşener), Eyşan (Cansu Dere) ve Ezel aynı masada buluştu. En yakınlarından birinin hain olduğunu düşünen Ezel ile Ramiz Dayı’nın oynayacağı oyunun sonucu merakla bekleniyor.

ezel-dizi
Şimdi herkes, “Ezel’in affettiği arkadaşlarından hangisi Kenan Birkan’ın adamı” sorusunun cevabını arıyor. Kız kardeşi Bahar’ı Ezel’in öldürdüğünü sanan Eyşan mı? Eyşan’a hâlâ âşık olan ve evliliğinin bitmesini istemeyen Cengiz mi? Yoksa Ali mi?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ezeldeki Büyük Sır..Hain Kim?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1440

Sponsor Bağlantılar