Hazal Kaya’nın Yeni Sevgilisi Kim?

Aktüel 15 Kasım 2010
3730

Hazal Kaya’nın gönlünü derginin kapak çekimleri için poz verdiği fotoğrafçı Cahit Baha Pars’a kaptırdığı iddaa edildi.Hazal Kaya, son yıllarda fotoğrafçılıkta yaptığı çalışmalarla adını duyuran Pars’la, geçen ağustos ayında bir derginin kapak çekimleri sırasında tanıştı. İkilinin, çekimler sırasında başlayan arkadaşlıkları daha sonra da devam etti.
Telefon görüşmeleri ve Twitter’da yazışmalarının ardından Cahit Baha Pars, Hazal Kaya’ya aşkını ilan etti. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamak isteyen ve sadece çok yakın arkadaşlarına açıklayan ikilinin çok mutlu olduğu söyleniyor. Kaya’yla ilişkisi konusunda yorum yapmak istemeyen Pars, “Aşk var mı? ” sorusuna “Hayır demek istiyorum” diye cevap verdi.

hazal-kaya-cahit-baha

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hazal Kaya’nın Yeni Sevgilisi Kim?” hakkında 46 yorum var

 • rabia

  hazal sana yuh emir dururken bu ne yaaaaaaaaaaa

 • Hazal Kaya

  Herkes bu aşka neden karşı kimse yok mu ikiliyi beğenen 🙂

 • hazal

  bu güzellikle bula bula bunu mu buldun pes yaniii emir gibi birisi dururken

 • azra

  yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sen bula bula o adamımoı buldun ve yaşına ğöre deyil baban yaşında seni emirlen görmek isterdim

 • kader demir

  ya hazal kaya çağatay dururken bu adam ne böyle yaaa yakışmadı

 • evin

  bence hazal kayayla yeni sevgilisi birbirlerine hiç yakışmıyorlar asıl hazal kayaya yakışan çağtay ulusoy .şimdiden yeni sevgilisini bıtakıp çağtay ulusoyla çıksa daha güzel olur.

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7671
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1235

  Sponsor Bağlantılar