Mersin’den “Kıvanç Tatlıtuğ” Geçti

Aktüel 06 Kasım 2010
1075

Mersin’den Kıvanç Tatlıtuğ geçti..Platin Megastore’nin açılışına katılan Kıvanç Tatlutuğ yüzünden izdiham yaşandı..Çoğunluğu genç kız yaklaşık 2 bin kişi, ünlü oyuncuya dokunabilmek için birbiriyle yarıştı. Katılanların sayısı fazla olunca ortalık sanki miting alanını andırıyordu.


Merkez Yenişehir İlçesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndaki Platin Mega Store’un açılışına katılan Tatlıtuğu,görmek için Mersinliler mağazaya adeta akın etti. Aşırı kalabalık nedeniyle özel güvenlik görevlilerinin yanı sıra polis de açılışta önlem aldı, cadde araç trafiğine kapandı.


Yoğunluk ve izdiham nedeni ile konuşmalarını yapılmadığı açılış sonrası özel güvenlik görevlileri, Kıvanç Tatlıtuğ’u mağazadan güçlükle çıkarttı. Açılışın ardından Dj. Hüseyin Karadayı çaldığı müziklerle gençleri coştururken, mağaza önüne getirilen bir vincin halatının yardımı ile bungee jumping de yapıldı.

platin-megastore

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Mersin’den “Kıvanç Tatlıtuğ” Geçti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7683
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar