Mor Ve Ötesi’nin Doritos’a Özel şarkısı “Loveliest Mistake”

Aktüel, Müzik 08 Kasım 2010
784

Mor ve Ötesi Grubu Doritos’a özel klip yaptı..Loveliest Mistake adını verdiği şarkıları çok özel çünkü 360 derece küresel görüntü kaydetme özelliğine sahip bir kamera ile video klipler çekildi.Doritos Late Night küresel müzik etkinliği içinsadece 5 ülkenin dünya çapında ünlü sanatçı ve grupları bir araya geldi. Londra’dan Professor Green, Toronto’dan Down With Webster, Johannesburg’dan Teargas, Sao Paolo’dan Sensacional Orchestra Sonora ve İstanbul’dan mor ve ötesi türünün ilk ve tek örneği niteliğinde olan interaktif performansları ile www.doritoslatenight.com’da buluştu.

Etkinliğin yenilikçi ve orijinal oluşu ise gerçek bir interaktif deneyim yaşatan teknolojisinde saklı..

mor-ve-otesi (480 x 200)
Kameranın kontrolünü izleyiciye bırakan ve herkese, kendi klibini sonsuz versiyon ile dilediği şekilde izleme deneyimi sunan bu tekniğin ayrıcalıklarına, sadece www.doritoslatenight.com’dan ulaşılabiliyor. mor ve ötesi’nin uzun bir aradan sonra ilk İngilizce şarkısı olan Loveliest Mistake’i ve 360 derece video klibini kontrol etmek ve kişiselleştirmek çok kolay. Kamerayı istediğiniz gibi hareket ettirmek için tıklayıp, sürüklüyorsunuz. Yakınlaşmak istediğiniz yerin üzerine çift tıklayıp yakınlaşıyor, tekrar çift tıklayıp oradan uzaklaşabiliyorsunuz. 3 dakika 10 saniye sürelik şarkıdan, kendinize özel kliplerinizi yaratıp, izleyebiliyorsunuz. Bu da gerçek bir interaktif deneyim yaşatıyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Mor Ve Ötesi’nin Doritos’a Özel şarkısı “Loveliest Mistake”” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7664
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1231

Sponsor Bağlantılar