“Pargalı İbrahim” Genç Kızların Gözdesi Oldu..

Aktüel, Biyografi 18 Mart 2011
1263

Okan Yalabık’ın başarılı bir şekilde Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı “Pargalı İbrahim” karakteri genç kızların gözdesi olmayı başardı.Daha önce pek çok dizide rol alan Okan Yalabık’ı zirveye taşıyan Pargalı İbrahim gerek duruşu,gerekse yarattığı karizmayla genç kızları mest etti.
Okan Yalabık Kimdir?
Okan Yalabık 13 Aralık 1978’de İstanbulda doğdu. İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Hatırla Sevgili adlı televizyon dizisinde Necdet karekterini canlandırmaktadır.

pargalibrahim-okan

Rol Aldığı Dizi ve Filmler: Yılan Hikayesi (Komiser Tayfun) Aşkım Aşkım(Tarkancan) Kolay Para(Güven) Gülüm Zeybek Ateşi(Kerem) Yıldızların Altında(Engin) Serseri(Ömer) Başyapıt Çaylak(Evren) Büyü(Cemil) Anka Kuşu(Ayhan) Çapkın (Özgür) Sen Ne Dilersen Sensiz Olmuyor(Can) Kabuslar Evi(Cihan) İlk Aşk(Rasim) Hatırla Sevgili (Necdet)şimdi ise Muhteşem Yüzyıl’da Hıristiyan çocuğu olarak doğan ve daha sonra Osmanlı tarafından devşirilen Pargalı İbrahim’i canlandırıyor..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

““Pargalı İbrahim” Genç Kızların Gözdesi Oldu..” Konulu yazıdaki yorumlar

 • ogrensek

  rolünü iyi yapıyor , iyi bir oyuncu, birçok dizide rol aldı

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7688
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1240

  Sponsor Bağlantılar