Chymera Disko Kralında..

Aktüel, Tv 29 Mayıs 2011
826

Son günlerde ekranlarda en çok izlenen video kahramanı Chymera Disko kralına konuk oldu.Blog Tv isimli sitede Chymera kullanıcı adıyla katılan Kayserili genç İngiliz Kitty Kitty ile yaptığı ilginç röportaj sanal alemde büyük yankı uyandırdı.

Kitty’e verdiği komutlar ve kurduğu ‘yarı İngilizce yarı Türkçe’ cümlelerle izleyenleri kahkaha krizine sokan genç, dün akşam yayınlanan Disko Kralı programına konuk oldu, canlı yayında Kitty ile konuştu.Aynı zamanda İnci Sözlük yazarı olan ve ismi gizli tutulan lise üçüncü sınıf öğrencisi ‘Chymera’, okulu bittirdikten sonra grafik öğretmeni olmayı ve medya içinde bulunmayı istediğini söyledi. Liseli genç, ‘Neden böyle bir şey yaptın? Amaç neydi?’ sorusuna ise, “Nasıl popüler olabiliriz diye düşündük. Bir takım medya organlarını kullandık. İsmimizi duyurmaya çalıştık” dedi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Chymera Disko Kralında..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7664
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1231

Sponsor Bağlantılar