Demet Akalın 2011 Aşk Albümü

Müzik 10 Mayıs 2011
1065

Demet Akalın bu yaza damgasını vuracak yepyeni bir albümle geliyor..Her yaz olduğu gibi bu yaz da en iyi satış yapan albümleri arasına gireceği kesin olan Demet Akalın’ın Aşk adını verdiği 2011 alümünü çok yakında sevenleriyle buluşturacak..
Yazın müjdecisi yeni albümünde birbirinden güzel 6 şarkıya yer veren sanatçının seslendirdiği şarkılar her zaman olduğu gibi bu yıl da yaza damgasını vuracak.
Albümde, daha piyasaya çıkmadan ses getiren Aşk şarkısı, Akalın’ın prensim dediği Ceyhun Çelik imzasını taşıyor. Düzenlemelerde Erhan Bayrak, Erden Kınay ve David Şaboy ile çalışan Demet Akalın’ın bu albümdeki en büyük sürprizi ise, herkesin çok sevdiği Ferdi Tayfur şarkısı Ben de Özledim.

Bir dönemin en çok sevilen şarkılarından olan Ben de Özledime kendi yorumu ve soundunu katarak güncelleştiren Demet Akalın, bu şarkıyı yeniden gündeme getirmekten çok mutlu olduğunu belirtiyor.

demet-akalin_ask_albumu

Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak albüm fotoğrafları için Nihat Odabaşı’nın kamerası karşısına geçen Demet Akalın formunun zirvesinde görüntüsü ve muhteşem fotoğraf kareleriyle kulaklara olduğu kadar göze de hitap edecek.
Kış ayları boyunca aralıksız konser veren Demet Akalın, daha albüm çıkmadan iki katına çıkan konser taleplerine yetişmeye çalışıyor. Şimdiden Mayıs ve Haziran ayını tamamen dolduran sanatçı, büyük merakla beklenen konserlerinde yeni şarkıları, yeni showları ve süprizleriyle önümüzdeki günlerde sevenleriyle buluşacak

Demet Akalın Aşk 2011 Şarkı sözü

Aşk herşeyi geride bırakır

En sevdiğim yanı,hep önüne baktırır
Düşünmeden geçmişi sildirir
Bir bakmışsınki iki yüzük seçtirir
Düşünmeden en iyiyi sevdirir
Bir bakmışsınki gelinlik giydirir
Mutlu olan herkes el kaldırsın
Kutla,kutla,kutla
Çekemeyen aramızdan ayrılsın
Hızla,hızla,hızla

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Demet Akalın 2011 Aşk Albümü” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar