Pascal Survivor’dan Neden Diskalifiye Edildi?

Aktüel 08 Mayıs 2011
1115

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında tansiyon hızla yükselmeye devam ediyor.Geçtiğimiz günlerde Survivor adasında Nihat Doğan ile Paskal arasındaki kavga oldumu olmadı mı tartışılırken şimdi adadan Paskal’ın Diskalifiye edildiğine dair haberler geldi.
Pascal Nauma neden diskalifiye edildi?Nihat Doğan ile yumruk yumruğa kavga eden Pascal Nouma güvenlik gerekçesiyle yarışma dışı bırakıldı. Acun Ilıcalı, kavga sonrasında yapılan “Ada Konseyi”ne şunları söyledi:

“Bugün talihsiz bir olay yaşadık. Çok zor şartlarda sinirlerin gerilmesi çok normal. Ancak oyunda gördüklerimiz kabul edilebilir şeyler değil. Biz prodüksiyon olarak bunu yaşamak istemiyoruz. Bugün yaşadığımız olaylar, güvenlik açısından karamsarlık yarattı. Olayların buradan nereye gideceğini göremiyoruz. Şu anda adada güvenlik tehlikesi var. Ekibim ve Show TV, birlikte bir toplantı yaptık. Bundan sonra adada güvenlikten emin olamayacağımız için Pascal Nouma’yı diskalifiye ettik.”
Pascal’ın bu açıklamanın yapıldığı konseye katılmasına izin verilmedi. Ancak daha sonra adaya götürülen Pascal, diğer yarışmacılara veda etti. Pascal’ın adaya gittiği anlarda Nihat Doğan adada değildi. Pascal bir-iki gün içinde adayı uçakla terk edecek.

nihat-dogan-pascal-nouma_dayak
Pascal Nouma ile Nihat Doğan arasında önceki gün yaşanan kavga, Doğan’ın Ebru Destan ve diğer kadın yarışmacılar için söylediği “Ben onları ekmek arası kaşar gibi yerim” sözleriyle başladı. Doğan’ın bu konuşması üzerine Nouma, hışımla üzerine yürüdü. Taner ve Tevfik, yumruk yumruğa gelen ikiliyi ayırmaya çalışırken Asena bayıldı.

Habertürk

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Pascal Survivor’dan Neden Diskalifiye Edildi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7688
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1240

Sponsor Bağlantılar