Penti “Kadının Fendi” Projesi

Aktüel 08 Mayıs 2011
1867

Öyle Bir Geçer Zamanki’nin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya,Taş Fırın erkeği Tamer Karadağlı,Ezel dizisi’nin Kerpeten Ali’si Barış Falay,‘Karakol’ dizisinin ‘Komiser Reşat’ı Ertan Saban ve Oktay Kaynarca Penti’nin, TCC İletişim tarafından organize edilen ‘Kadının Fendi’ projesi için Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçtiler..
Barış Falay
Benim hayatımda kadınlar hep önemli ve özel oldu. Sadece aşkta değil, işte de, hayatın her alanında da; kadınlarla beraber hareket edebileceğimizi, yürüyebileceğimizi düşünüyorum.Empati benim için önemli bir kavram… Medeniyet ilerledikçe insanlar en çok onun eksikliğinden kaybediyorlar. Hepimiz fark etmek, empati kurmak zorundayız.

Ertan Saban
Kadınların çalışma hayatında yer almaları çok önemli. Kadın dokunuşu olmadan olmaz, çünkü kadınlar erkeklerden daha güçlü. Kadınsız dünya eksik olurdu bence.
Tamer Karadağlı

kadinin_fendi_penti
Kızımın ileride ekonomik gücünü elinde bulundurması, vatana millete hayırlı biri olması için elimden geleni yapıyorum. ‘Kadının fendi…’ konusuna gelince; ben kadının fendine her zaman yenildim!
Oktay Kaynarca
Tribünlere oynamak gibi gelmesin ama bence dünyayı kadınlar kurtaracak. Çünkü her alanda, dokundukları her şeyi düzeltiyor ve iyileştiriyorlar. Savaşları bile kadınlar bitirebilir diye düşünüyorum.
Erkan Petekkaya
Kadının fendine gelince… Ona yenilmemiş erkek yoktur. Adem bile elmayı nasıl yemiş biliyorsun. Zaten bence büyük şehirlerde maçoluk kalmadı. İnsan insan gibi davranmalı..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Penti “Kadının Fendi” Projesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7663
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1229

Sponsor Bağlantılar