Star Akademi’ye Amerikalı Koreograf Lauren Outlaw Geliyor!

Tv 23 Haziran 2011
792

Çok yakında Star Tv ekranlarında başlayacak olan yarışma Star Akademi’ye Amerikalı Koreograf Lauren Outlaw geliyor..Birbirinden başarılı yarışma ve eğlence programlarını Türk izleyicisi ile buluşturan Endemol Türkiye, Star Akademi ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Sürpriz jürisinden başvuru sayısına, sunucusundan eğitmenlerine kadar çok ses getiren Star Akademi, şimdi de Amerikalı ünlü koreografı ile konuşuluyor.

Jüri koltuğu için Ajda Pekkan, Sertab Erener ve Ertuğrul Özkök’ü bir araya getiren yarışma için dünyaca ünlü Amerikalı koreograf Lauren Outlaw Türkiye’ye geliyor. Yurt dışında bir çok ünlü sanatçı ile çalışan ve Amerika’nın en önemli müzik yapım şirketi olan Def Jam Recordings bünyesindeki sanatçıların konser ve sahne performanslarında eşlik eden başarılı koreograf, dansın tüm alanlarında eğitim görmüş.

lauren_autlow

Central Florida Üniversitesi’nde, Psikoloji ve Dans bölümü eğitimi alan ve hip hop dansında uzmanlaşan Amerikalı ünlü koreograf ile renklenecek yarışmada, 13 hafta boyunca yarışmacılar canlı yayında performanslarını sergileyecekler.
Şu ana dek Amerika, İspanya, İtalya, Rusya, Almanya, Hollanda, Kanada ve Yunanistan başta olma üzere 35 farklı ülkede, 10 yıldır yayınlanmakta olan Star Akademi’nin baş koreografı ve dans eğitmeni olarak yurtdışı versiyonlarının da görev alan Outlaw; Türkiye’ye geleceği için çok mutlu olduğunu belirtirken, genç yarışmacıların, yetenekleri ile birlikte Akademi’de aldıkları eğitimleri birleştirerek sergileyecekleri performanslar ve özel koreograflar ile jüri üyelerini zorlayacaklarının altını çizdi.
Öykü Serter’in sunumuyla Star TV ekranlarında başlayacak Star Akademi’de, yaz boyunca soluk soluğa izlenecek performanslar, yarışmacıların eğitim süreçleri, aralarındaki rekabet ve dayanışma sizleri Star TV ekranlarında bağlayacak.
Star Tv

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Star Akademi’ye Amerikalı Koreograf Lauren Outlaw Geliyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar