Yeni Sezonda Öyle Bir Geçer ki Dizisinde Neler Olacak?

Aktüel 09 Temmuz 2011
877

Herkesin merakla beklediği Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin yeni sezon tüyoları Aras Bulut İynemli’den..Cengiz Semercioğlu, geçtiğimiz sezona damgasını vuran, izleyiciyi ekrana kilitleyen ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisiyle ilgili yeni sezonda neler yaşanacağını yazdı. Bu notları ise dizinin oyuncusu Aras Bulut İyemli’nin Facebook sayfasında yazdığın açıkladı..
”Öyle Bir Geçer Zaman ki’de neler olacağı üzerine herkes tahminde bulunuyor, ben merakınızı gidereyim;

-Balıkçı ölüyor: Dizinin yeni sezon ilk bölümü bütün ailenin balıkçının mezarında toplandığı sahneyle açılıyor. Balıkçıölmüş, bütün aile üzgündür.
-Babaanne deliriyor: Oğlunu vuran babaanne akıl sağlığını kaybederek akıl hastanesine yatıyor. “Ben bunu nasıl yaparım” diye kafayı yiyen babaanneyi, aile akıl hastanesine yatırıyor.
-Küçük Osman büyüyor: Dizide zaman atlaması yaşanıyor. Küçük Osman diziden ayrılıyor. Yeni sezonda Osman’ı büyümüş bir halde başka bir oyuncunun performansıyla izliyoruz.
-Aylin, hamile kalıyor: Soner’in kardeşiyle evlendirilen Aylin’le Soner arasında aşk büyüyor. Bu ilişki sonucunda Aylin, Soner’den hamile kalıyor.

oyle-bir-gecer-zaman-ki-dizi
-Ali Kaptan: Onu da siz bulun artık.
Dizinin Mete’si Aras Bulut İynemli’nin Facebook sayfasında yeni sezonda bunlar olacak diyerek yazdığı notlar bunlar.
Çok ihtimal vermiyorum bir oyuncunun merakla beklenen dizinin sırlarını dökeceğine. Ancak hiç da mantıksız gözükmüyor değil mi…”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeni Sezonda Öyle Bir Geçer ki Dizisinde Neler Olacak?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7663
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1229

Sponsor Bağlantılar