Show Tv Pis 7’li Çok Yakında!

Aktüel, Tv 21 Eylül 2011
1260

Show Tv ekranlarında Teaser’ı dönen yepyeni bir dizi daha başlıyor..Dizde Ayşegül Aldinç,Asuman Dabak,Özge Özberk ve Turan Özdemir gibi yakından tanıdığımız ünlü sanatçılar rol alacak.
Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı Pis 7’li Ekim ayında Show’da başlıyor…Gani Müjde yeni diziyi twitter üzerindeki mesajlarıyla duyurdu ancak rakibi olan dizinin Öyle Bir Geçer Zaman ki olduğu için duyduğu tedirginliği de yazdı:
* Hem komedi hem dram birlikte yürüyecek. Bir nevi West Side story. Kolejin sert ve sosyetik müdürü Esma Sultan’ı Ayşegül Aldinç,çocukların mahalleden ablası Filiz öğretmeni ise Özge Özberk canlandıracak.

pis-yedili-dizi
*Kolejin iyi kalpli müdür yardımcısına Dondurmam Kaymak’ın efsane oyuncusu Turan Özdemir can verecek. Asuman Dabak ise Karabiber’in annesi olacak. Öğrenciler arasında da sürprizler var.Tarık Akan’ın oğlu, ilk dizisinde Barış Üregül Küçükbey adlı bir karakteri canlandıracak.
*Küçük Sırlar’ın yakışıklısı Kadir Doğulu Pis 7 linin lideri Bayrampaşalı’yı oynayacak. Türk malı’ndan tanıdığımız Hazal Şenel Salça rolünde. Her oyuncu yıldızlaşacak. Aylardır defalarca yapılan elemeleri atlatarak seçilen oyuncuları yönetmen Haluk Bener titizlikle seçti.
* Pis 7’li Öyle bir geçer zamanki’nin karşısında yayınlanacak.İşimiz çok zor.Süngüleriyle İngilizlere saldıran çarıksız neferler gibiyiz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Show Tv Pis 7’li Çok Yakında!” hakkında 2 yorum var

 • derya

  çooooooookkkkkkkkgüzel olacak

 • dilek

  orço çoooooooooooooooooooooooook komik

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7688
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1240

  Sponsor Bağlantılar