Adriana Lima Yok Böyle Dans İçin Geliyor!

Aktüel 04 Ekim 2011
899

Adriana Lima bir kez daha Türkiye’ye geliyor..Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı’nın daveti üzerine Varmısın Yokmusun yarışması için Türkiye’ye gelen Adriana Lima bu kez yine Acun Ilıcalı’nın daveti üzerine Yok Böyle Dans için ülkemize davet edildi.

adriana_lima
Bu cuma ülkemizde olacak Adriana Lima, bu kez hazırladığı özel bir dans şovuyla Türk seyircisinin karşısına çıkacak.Acun Ilıcalı yarışmanın eğitmenlerinden birini Lima ile dans şovunun hazırlığını yapması için New York’a gönderdi. Dans etmeyi çok seven ve İstanbul’a tekrar geleceği için mutlu olduğunu söyleyen Lima, yarışmada hem dans edecek, hem de jüri görevi üstlenerek 14 ünlü yarışmacının performanslarına puan verecek. Pazar günü yarışmanın ilk günkü yayınına çıkacak olan Lima, İstanbul’da 3 gün kalacak. Acun Ilıcalı Lima için mini bir parti organize edecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Adriana Lima Yok Böyle Dans İçin Geliyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7683
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar