Eurovision 2012’ye Atiye mi Katılacak?

Aktüel 17 Ekim 2011
955

Bu yılki (2012)Eurovision’da Türkiye’yi Atiye mi Temsil edecek?Gelen iddaalar bu doğrultuda..Milliyet’ten Tolga Akyıldız Atiye’nin Eurovision’a katılacağını yazdı:
“Geçenlerde bir şey duydum, inanmadım. Bu yıl Eurovision’da ülkemizi Atiye’nin temsil edeceği kesinleşmiş. İşin bu kadar erken bitirilmesinde Atiye’nin babasının özel bağlantılarının etkili olduğu söyleniyor.

eurovision_atiye

Atiye Deniz, bana sorarsanız çoktan hak etti Eurovision’a gitmeyi. Başarılı da olacaktır. Ancak TRT yetkililerine öyle özel bağlantı falan sökmez değil mi? Önemli olan Türkiye’nin kazanacağı başarı ve en doğru ismi seçmektir. Yoksa geçen sene şiddetle Atiye’den kaçarken bu sene bu kadar erken Atiye’yi seçmeleri herkesin kafasını karıştırabilir. “

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Eurovision 2012’ye Atiye mi Katılacak?” Konulu yazıdaki yorumlar

 • zeliha onat

  Eurovision 2012′ye Atiye çok iyi bir seçim olur. Yüksek Sadakat gibi felaket berbat bir seçimden sonra yüzümüz ATİYE ile gülsün diyorum.

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7688
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1240

  Sponsor Bağlantılar