Simge Defne Adını Feriha Koydum Dizisine Dahil Oluyor!

Aktüel 13 Ekim 2011
1111

Cuma günlerinin reyting rekortmeni dizisi Adını Feriha Koydum dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor.Yeni oyuncu Simge Defne dizide “Azra” karakterini canlandıracak.Feriha’nın yalanlarını öğrenen ve ondan uzaklaşan Emir onu unutmak için yeniş aşklara yelken açacak. Cuma günü yayınlanacak olan bölümde diziye dahil olacak olan Azra karekteri canlandıran ‘’ Simge Defne ‘’ güzelliğiyle bakalım Feriha’yı unuttura bilecek mi?

simge_defne
Azra, Adana’nın bir köyünde, pamukla uğraşan bir babanın kızı. Güzel, akıllı, sempatik bir kız. Adana’da kapalı bir çevrede ama mutlu bir aile içinde büyümüş. Çok çalışkan Üniversiteyi İstanbul’da kazanınca aile başta biraz gönülsüz olsa da hepsi eli kalem tutan abilerinin de desteği ile İstanbul’a gelmiş. Emir’in ilgisini, Feriha’ya yakın sayılabilecek bir kültürden gelip, kendisiyle olan barışıklığı ile çekecek.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Simge Defne Adını Feriha Koydum Dizisine Dahil Oluyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7683
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar