Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Olur?

Teknoloji 20 Aralık 2011
1714

Büyük bir hevesle yüklediğiniz yeni sürüm olan Facebook zaman tünelinden vazgeçmek isterseniz izlemeniz gereken bir takım yollar var.En azından bir süreliğine yine eski haline gelebiliyor ama ilerleyen zamanlarda herkesin zorunlu yapması gereken bir uygulama olunca ne yazıkki yapılacak bir şey kalmıyor.
Facebook zaman tüneli(Timeline) uygulamasını iptal etme…developers.facebook.com/apps adresine giriş yapıyorsunuz.Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamanın yer aldığı bir liste bulunacak.Zaman tüneli(Timeline) uygulamasını bulun ve sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın.Alt taraftaki “Uygulamayı Sil”seçeneğine basın.Facebook sürümünüz tekrar eski haline dönecektir.Yan menüde “no apps found”(Hiç bir uygulama bulunamadı) yazısını görürseniz uygulama profilinizden kaldırılmış demektir.

timeline-yeni

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Olur?” hakkında 12 yorum var

 • Regi

  ISTEMIYORUUUUZZZZ ZAMAN TUNELINIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bu ne bicim SACMALIK yaaa ..,bunca insan isyanda bir cözüm yolu Bulunsun artikkk !!!!!! ……..

 • mehtmet bgdyc

  zaman tünelinden anlamıyorum ben zaman tünelinden çıkmak istiyorum

 • İlginizi Çekebilir
  Larry Kim Digitalzone’da!

  Larry Kim Digitalzone’da!

  05 Ekim 2018
  11550

  Sponsor Bağlantılar