Survivor 2012 Ünlüleri Netleşiyor…

Aktüel 15 Şubat 2012
1488

Survivor 2012’ye katılacak ünlüler yavaş yavaş belli olmaya başladı.Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşandan sonra Sibel Tüzün,Almeda Abazi,Nez,Merve Büyüksaraç ve en son saksı pozuyla büyük ilgi toplayan “Doğuş” ada yolcusu oluyor..
Adaya gitmenin kendisi için başka yerde bulamayacağı bir deneyim olacağını belirten Sibel Tüzün ise ‘Bir ay gibi kısa bir zamanım var. Spor hocasıyla anlaşarak adaya gidene kadar kalan süreyi en iyi şekilde değerlendireceğim’ dedi.

survivor2012 (324 x 384)
Doğayla iç içe, zorlu şartların yaşanacağı yarışmaya katılan erkek ünlüler arasında en dikkat çeken isim ise Doğuş. Geçen aylarda elinde saksı tutarak çektirdiği çıplak fotoğrafını twitter’dan paylaşan Doğuş, açıklamalarıyla henüz adaya gitmeden yeni bir fenomen olma yolunda.
Gelen haberlere göre ada’da yılandan,akrepten çok korkan Mustafa Topaloğlu için özel bir kulübe yapılacakmış..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Survivor 2012 Ünlüleri Netleşiyor…” hakkında 3 yorum var

 • hazal

  en son kız kim

 • hazal

  lslalalaalalalallaalalalalalalalalaalaalalalalalalalalalaalalakalalalaloalaalalalalalalalkmLALALALAALALOlalalallalalalalalala

 • meri

  ben alp hayran çok yakışıklı yetenekli

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7663
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1229

  Sponsor Bağlantılar