Berk Hakman Kimdir?

Biyografi 21 Mart 2012
1713

Berk Hakman pek çok dizide rol almış olmasına rağmen onu en çok ifade eden dizi Suskunlar olmuştur..14 Ağustos 1981 Ankara doğumlu Berk Hakman aynı zamanda Erkin Koray’ın Yeraltı Dörtlüsü grubunun elemanlarından Ataman Hakman’ın oğlu.. Kendisi de, bas, klavye, piyano ve trompet çalmaktadır. Zamanında arkadaşlarıyla kurduğu bir grubun bas gitaristidir.Ancak bu grup dağılmıştır.

Berk Hakman Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne bir süre devam etmiştir. Bu dönemde, okulun tiyatro kulübünün yanı sıra, yine Antalya’daki Tiyatro Atölyesi’ne girmiştir. Oyunculuk yapmaya karar vererek İstanbul’a yerleşmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

berkhakman-suskunlar

RoL Aldığı Diziler
Suskunlar (Gurur)
Mazi Kalbimde Yaradır(Selim Balkanlı)
Es Es (Tercan)
Hatırla Sevgili (Deniz Karayel)
Kar Taneleri
Kırık Kanatlar
Seher Vakti
Filmleri
Okul(2004)
Jan Jan (2007 Jan Jan Sadık)
Kampüste Çıplak Ayaklar
Saklı Yüzler


Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Berk Hakman Kimdir?” hakkında 3 yorum var

 • süreyya

  ayyy çok tatlı yaa duruşuna kurban…

 • kardelen

  Yakışıklılığını karizmatikliğini bir kenara bırak , ben böyle oyunculuk görmedim. Gerçekten çok yetenekli bir insan. Önceden kedisini severdim ama şimdi tapıyorum resmen.

  İyi ki varsın, seni çok seviyorum.

 • elif

  Gerçekten hayatımda bu kadar basarılı iki oyuncu gördüm birisi sar akkaya biride ber hakman. ikiside çok basarılı birer oyuncular. fakat berk hakmanın oynadığı türk sinemasından en çokk jan jan adlı filmi etkileşmitir. kendisine burdan saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum. bu arada suskunlarda muhteşem.

 • İlginizi Çekebilir
  Gökhan Keser Kimdir?

  Gökhan Keser Kimdir?

  16 Şubat 2014
  1760

  Sponsor Bağlantılar