Ekstrasistol’e Melisa ve Alıç Yaprağı Çayı İyi Geliyor.

Sağlık, Şifalı bitkiler 10 Mart 2012
8378

Masum ve masum olmayan iki çeşit Ekstrasistol türü bulunuyor..Kalbin normal ritminden erken veya geç atmasına Ekstrasistol deniliyor.Aslında hastaları endişeye sevketselerde çoğunlukla zararsızlar…Çoğu bir süre sonra kendiliğinden kaybolmakla birlikte aylar, yıllar sonra tekrar ortaya çıkabilirler. Ekstrasistollerle birlikte, göğüste ağrı, sıkıntı hissi, başdönmesi, bayılma, kilo kaybı, iştahsızlık, aşırı terleme, çok su içme gibi başka bir şikayetiniz yoksa veya daha önce teşhis konulmuş kalp damar hastalığınız yoksa hemen panik yapmanıza gerek yok. Sigara ve alkolü kesip, çayı kahveyi azaltarak ve iyi uyumaya dikkat ederek birkaç gün bekleyin, geçmezse doktorunuza gidin.

Bunun dışında Melisa ve Alıç yaprağı çayı’da Ekstrasistol’ü azaltmada oldukça etkili iki çay..

kalp-ritmi-ekstrasistol

Öncelikle Melisa’nın faydaları:Yatıştırıcı, temizleyici, yenileyici aynı zamanda yapılan araştırmalar, melisanın 20. asrın hastalığı olan stres ve kalp hastalıklarının tedavisinde kullanılabileceğini göstermiştir. Ayrıca rahim ve sindirim sistemlerini hastalıklara karşı korur. Vücudu kuvvetlendirerek bitkinlik ve halsizlikleri giderir. . Ruhsal ve fiziksel sakinleştiricidir. Hazmı kolaylaştırır. Karın-mide ağrısı ve ishalin tedavisine yardımcı olur. Bağırsak gazlarını giderir. Cildi güneşin zararlı ışınlarından korur..
Alıç Yaprağı faydaları:Kalp ve damar sistemini koruyucu ve destekleyicidir Kalbin daha iyi beslenmesini sağlayarak kalp kaslarını güçlendirir Kanın damarlarda daha
kolay akmasını sağlar ..
ALIÇ YAPRAĞI VE MELİSA ÇAYININ HAZIRLANIŞI:Bir fincan kadar sıcak suyun içerisine bir tutam Melisa bir tutam da Alıç yaprağı atıp demlikte demlenmeye bırakın.Yaklaşık 5-10 dakika sonra süzüp içebilirsiniz.Tatlandırma yapmadan tüketmek daha etkili olcaktır..(Günde 2 kez) yeterlidir..
ÖNEMLİ NOT:Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup,tedavi amaçlı değildir.Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir.Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ekstrasistol’e Melisa ve Alıç Yaprağı Çayı İyi Geliyor.” Konulu yazıdaki yorumlar

 • Hasan

  Deneyelim 😀 bakalım
  bu arada gençler masum extrasistolleri def etmenin en iyi yolu panik bozukluk tedavisidir ilk haftalar 10 katına çıkan extra sistoller 1 ay içinde minumuma inecek ve 6 ay sonra miss gii olacaksınız.

 • İlginizi Çekebilir
  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  08 Ağustos 2018
  11205
  Obezite Cerrahisi

  Obezite Cerrahisi

  23 Kasım 2017
  5836
  Bademin Faydaları

  Bademin Faydaları

  28 Aralık 2015
  1778

  Sponsor Bağlantılar