20 Dakika Dizisi Çok Konuşulacak..

Genel 25 Ağustos 2012
978

Engin Akyürek hayranlarına müjde..Engin Akyürek ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün 20 Dakika dizisinde buluşuyor..Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek “20 Dakika” da buluşuyor.Ezel ve Uçurum dizilerinin senaristi Keren Deren’in senaryosunu yazacağı “20 Dakika” dizisi Kasım ayında Star ekranlarında olacak. Kuzey Güney dizisinin de yapımcısı olan Ay Yapım tarafından çekilecek yeni dizi bir Amerikan uyarlaması olacak. ‘The Next Three Days’ (Kaçış Planı) filminin uyarlaması olacak. ’20 Dakika’ dizisinde başrolleri Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in oynayak.

engin-akyurek-tuba-buyukustun

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, kasım ayından itibaren ekrana gelmesi planlanan dizide hapse düşecek kadını canlandıracak. The Next Three Days filminde, John (Russell Crowe) ve Laura (Olivia Wilde) çiftinin hayatı, kadının bir cinayet yüzünden hapse girmesiyle alt üst olur. İntiharın eşiğine gelen Laura’yı kurtarmak için John’un elinde tek çare vardır, karısını hapishaneden kaçırmak.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“20 Dakika Dizisi Çok Konuşulacak..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
5948

Sponsor Bağlantılar