Ebru Akel’in Gelinliği Görülmeye Değerdi!

manset, Moda 31 Ağustos 2012
1524

Ünlü oyuncu ve sunucu Ebru Akel sonunda muradına erdi.Ebru Akel yaklaşık bir yıldır birliktelik yaşadığı işadamı Ethem Sancak’ın oğlu Özer Sancak ile dün akşam Kuruçeşme’deki Les Ottomans Hotel’de dünya evine girdi..Düğüne sadece gelin ve damadın aileleri ile yakın dostları katıldı. Güzel oyuncu Selen Görgüzel ve yakışıklı sunucu Murat Başoğlu da düğünde misafirler arasında yerini aldı.

ebru-akel-gelinlik

Ebru Akel’in gelinliğini ablası Deniz, kardeşi Şeniz Akel ve yakın arkadaşı modacı Tuvana Büyükçınar birlikte tasarladı. Ebru Akel gelinliği ve güzelliğiyle misafirlerinin dikkatini çekti.Ünlü sunucu ve oyuncunun bu özel gün için seçtiği gelinlik ve ayakkabıları hemen herkes tarafından oldukça beğenilirken, düğünün gerçekleştirildiği otelde neredeyse kuş uçurtulmadı.

Düğünde basın mensuplarına görüntü almaması için yoğun güvenlik önlemleri alındığı görüldü. Ebru Akel’in dizi seti olduğu için balayına çıkamayacakları öğrenildi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ebru Akel’in Gelinliği Görülmeye Değerdi!” hakkında 2 yorum var

  • celik

    evet bu çok öenmli ebru evlendi ülkenin okonomisi düzelzi refah düzeyimiz arttı yaşasın ebru bunun vatana millete ne faydası var şimdi

  • ebru

    ebru akeli çok sewiyorum ikimizin adı aynı keşke soy adlarımızda aynı olsa !

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar