Survivor’a yeni Rakip “Trophy Türk” Geliyor..

Tv 06 Ağustos 2012
914

Survivor’a rakip bir yarışma geliyor..Trophy Türk çok yakında Tv8’de başlıyor..TV8 yeni yayın döneminde Trophy Türk yarışması ile Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Survivor’a rakip olacak. Sürpriz ünlülerin de içinde bulunduğu 20 yarışmacı Kenya’nın vahşi doğasında yarışacak.
Ekranların en heyecanlı programı Trophy Türk yakında TV8’de ekrana gelecek.

Trophy-turk-yarisma
Afrika’nın insan eli değmemiş sırtlarından muhteşem manzaralar, birbirinden zorlu etaplar ve tabi ki dünyanın en büyük yırtıcıları…
Vahşi doğanın sakinleri çılgın yarışmacılarla tanışacak, magazin gündeminin tanınan isimleri zorlu koşullarda ayakta kalma mücadelesi verecek!
1000 km’lik parkurda timsahlarla dolu nehirdeki yarışlardan, tehlikelerle dolu kayalıklara tırmanışa, Hint Okyanusu’nun devasa dalgalarındaki mücadeleden, Kenya ormanlarında gizli şelaleleri bulmaya kadar adrenalini zirveye çıkartacak ne varsa hepsi Trophy Türk’de yaşanacak!
Vahşi doğanın hırslı misafirleri, dünyanın en tehlikeli hayvanlarıyla burun buruna yarışıyor, Trophy Türk ahşi doğasında macera severleri ekran başına çağırıyor!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Survivor’a yeni Rakip “Trophy Türk” Geliyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar