“Çanakkale Çocukları” Vizyon’a Girdi!

Sinema 28 Eylül 2012
991


Sinan Çetin’in yönetmenliğini yaptığı ve en çok izlenen filmim olacak dediği Çanakkale Çocukları bugün vizyona girdi.Sinan Çetin’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Haluk Bilginer,Yavuz Bingöl,Oktay Kaynarca ve Wilma Elles’in rol aldığı ve 5 milyon TL bütçeli ”Çanakkale Çocukları” filmi, Çanakkale Savaşları sırasında, iki farklı cephede yaşanan ortak trajediyi anlatıyor.


Kardeşlik teması ve savaşın gereksizliği üzerinde durulan film, iki ayrı cephede iki düşman kardeşin karşı karşıya gelmesini konu ediyor. Evlatlarını kaybetmek istemeyen annelere yönelik mesajlar içeren filmde, Sinan Çetin’in çocukları, Orfeo (Osman) ile Cemo’yu (James) canlandırıyor.

Büyük bir bölümü Çatalça Durusu’da kurulan 1500 metrekarelik sette çekilen ve Çetin’in üç yıldır üzerinde çalıştığı film bugün vizyona girdi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

““Çanakkale Çocukları” Vizyon’a Girdi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Esra İnal ile 8 Saniye

Esra İnal ile 8 Saniye

05 Mart 2015
1465

Sponsor Bağlantılar