Engin Akyürek Hala Neden Ekranlarda Yok?

Aktüel 25 Eylül 2012
1055

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi’nin final yapmasından sonra ortalıklarda pek görünmeyen Engin Akyürek hala sessizliğini koruyor..Tuba Büyüküstün ile bir dizide rol alacağı söylendi daha sonra bu haberin asparagas olduğu çıktı.Sonra Ay yapımla görüştüğü ve yeni bir dizide rol alacağı belirtilse de bu haber de netleşmedi..
Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze’ye bugün Ahu Aysal ve Yüksel Aytuğ konuk oldu..

engin_akyurek
Yüksel Aytuğ, Kenan Erçetingöz’ün “Engin Akyürek sessizliğe gömüldü. Hayranları çok merak ediyor, bize sürekli mail atıyorlar. Senin duyduğun bir şey var mı? Ekranlara ne zaman dönecek?” diye sorması üzerine Aytuğ, “Hayır benimde duyduğum bir şey yok. Ama Engin Akyürek’i ekranlarda görmeği çok istiyorum. Engin Akyürek’in üstüne koyabilmesi için daha iyi bir dizide oynaması gerekli. Bu yüzden gelen bir çok teklifi kabul etmedi. İnce eleyip sık dokuyor. Bence bu sezon ekranlarda olmaz. Çünkü dizilerin bir çoğu belli oldu. Aradan girmesi zor olur. Ama önümüzdeki sezon muhakkak ekranlarda olmalı” dedi.
Yüksel Aytuğ ayrıca Engin Akyürek’in Tuba Büyüküstün’le oynaması halinde harika bir çift olacaklarını da söyledi.
Televizyongazetesi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Engin Akyürek Hala Neden Ekranlarda Yok?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7674
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar