Gani Müjde Harem Dizisi’ne Oyuncu Arıyor!

manset, Tv 02 Eylül 2012
1076

Gani Müjde Harem dizisi için Twitter ve Facebook’tan oyuncu arıyor.Gani Müjde saray entrikalarının anlatıldığı yeni dizisi Harem için Facebook ve Twitter’dan başrol oyuncusu arıyor.Müjde: “400 kişiyle görüştüm. Kimse içime sinmedi” Senaryosu Gani Müjde’ye ait olan saray entrikalarının anlatılacağı Harem dizisinin fragmanları yayınlansa da başrol oyuncusu hâlâ bulunamadı. Abide Sultan’ı oynayacak başrol kadın oyuncusunu arayan ünlü yapımcı 400 kişiyle görüşse de içine sinen bir oyuncu bulamadı. Sosyal paylaşım sitelerinden oyuncu aradığını duyuran Gani Müjde, kendine güvenenlerin resim yollamasını istedi.

Harem-Dizisi

Harem’de Çeşmi Fesat Hatun’u oynayan Başak Sayan ise Gani Müjde’nin istediği oyuncuyu bulacağından kuşkusu olmadığını söyledi. Dizide Küçük Esat rolünü ise Levent Üzümcü canlandırıyor. Üzümcü “Çalışmalarımız çok keyifli gidiyor. Gerçekten komik bir dizi oluyor” dedi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gani Müjde Harem Dizisi’ne Oyuncu Arıyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar