Sting 26 Kasım’da Ataköy Atletizm Arena’da

Müzik 27 Eylül 2012
875

Dünyaca ünlü sanatçı Sting,26 Kasım’da Ataköy Atletizm Arena’da konser verecek..Müzik dünyasının efsanevi isimlerinden Sting, büyük başarı kazanan 2011-2012 Dünya Turnesi’nin ardından, sevilen şarkılarını sadece 5 enstrüman eşliğinde seslendirdiği ‘Back to Bass Turnesi’ ile İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak.

sting
En son 2006’da İstanbul’da Kuruçeşme Arena’da konser veren ve 15 bini aşkın dinleyicisiyle buluşan Sting, 6 yıl aradan sonra yeniden hayranlarıyla bir araya gelecek.
Sting’in Kuzey Amerika, Avrupa, İngiltere ve Güney Afrika’da olağanüstü beğeni toplayan 2011-2012 ‘Back to Bass Turnesi’nin yeni ayağı, 7 Kasım’da Strasbourg Fransa’da başlayacak.
Sting’e bu turne sırasında, uzun zamandır birlikte çalıştığı gitarda Dominic Miller, davulda Vinnie Colaiuta, klavyede David Sancious, elektronik kemanda Peter Tickell ve vokalde Jo Lawry’den oluşan bir grup eşlik edecek.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sting 26 Kasım’da Ataköy Atletizm Arena’da” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar