O Ses Türkiye’nin 2 Yeni Jurisi Belli Oldu!

Aktüel, Tv 16 Temmuz 2013
1093

Büyük beğeni ile izlenen O Ses Türkiye iki sezondur Murat Boz,Mustafa Sandal,Hadise ve Hülya Avşar ile devam ediyordu.Sezon bitmeden önce O Ses Türkiye’de Jüri değişimi olacağı söylentileri çıkmıştı..Söylenti doğru çıktı ve O Ses Türkiye’de yeni jüri üyeleri netleşmeye başladı.Büyük ihtimalle Hülya Avşar yine jüri üyeliğine devam edecek.Acun Ilıcı Acunn.com’da jurinin ilk ismi olan Ebru Gündeş’i geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.Hatta Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye ailesine katılmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti; “Ebru’yla uzun yıllardır tanışırız onu ilk defa bir projemizde göreceğimiz için çok mutluyum çok yakında bir sürprizimiz daha olabilir” açıklamasında bulunmuştu….3.ci sezona Eylül ayında başlanacak ve yeni sezonda jüri koltuğunda oturacak diğer sanatçıda belli oldu.Yeni juri üyesi Athena grubunun solisti Gökhan olacak.Gökhan hayatında ilk defa jüri üyeliği yapacak ve takımdaki yarışmacıyı Türkiye’nin sesi yapmaya çalışacak.

gokhan-athena-ebru-gundes-o ses-juri

Acun Ilıcalı yeni jüri üyesi hakkında “Bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz diğer yeni isim Gökhan’dı. Kendisinin teklifimizi kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz. Rock müziğin sevilen ismi Gökhan’ın O Ses Türkiye’ye çok büyük renk katacağını düşünüyorum” dedi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“O Ses Türkiye’nin 2 Yeni Jurisi Belli Oldu!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7678
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar