Ahmet Maranki’den Troid İçin Ceviz Kürü

Ahmet Maranki 28.Kasım Perşembe günü Show Tv’de Alişan ve Çağla Şikel’in sunduğu Herşey Dahil’e konuk oldu.Programda pek çok konuya değindi ancak en önemlisi troid hastalığına çare olacak ceviz kürünü anlattı..

Yeterince iyot alınmaması durumunda troid bezinin çalışmayacağı durumda ortaya çıkan Troid hastalığının tedavisi elbette doktorlarımızdır ancak önlem amaçlı yapacağınız bu kür oldukça fayda sağlayacaktır..Bunun için gerekli malzeme 21 adet ceviz ve 1,5 litre (8 alkali su)..
8 Alkali suyun hazırlanışı:1,5 litre suyun içine 10 gr.kristal tuz ve yarım çay kaşığı karbonat katılarak hazırlanır.
21 adet ceviz(Ceviz’in içinde bulunan perde kısmında bol miktarda iyot bulunmakta ve cevizin en önemli bölümlerinden biri)..

ceviz_kuru-maranki
Hazırlanan Alkali suyun içine 21 adet cevizi bu perdeleriyle birlikte atın.Hazırladığınız  karışımın dışını aliminyum ile kapladıktan sonra güneş almayan yerde 21 gün bekletin.21 günün sonrasında her gün bir adet cevizi çıkartıp yiyin,1 fincan da  suyundan için.Troid için oldukça faydalı bu kürü doktorunuza danışmadan tüketmeyiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki’den Troid İçin Ceviz Kürü” Konulu yazıdaki yorumlar

 • semih

  troid az çalıştığındamı yapmak gerekir bu kürü yoksa fazla çalıştığındamı??

 • İlginizi Çekebilir
  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  08 Ağustos 2018
  11223
  Obezite Cerrahisi

  Obezite Cerrahisi

  23 Kasım 2017
  5851
  Bademin Faydaları

  Bademin Faydaları

  28 Aralık 2015
  1788

  Sponsor Bağlantılar