Tamam mıyız Filmi Sinema Eleştirmenlerinin Görüşleri

Sinema 28 Kasım 2013
1403

Issız Adam,Dedemin insanları ve Babam ve Oğlum filmlerinin başarılı yönetmeni Çağan Irmak’ın yeni sinema filmi Tamam mıyız 29 Kasım’da sinemalarda gösterimde olacak.Film’de Aras Bulut İynemli,Deniz Celiloğlu Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi tanınmış sanatçılar rol alırken,filmde kendi dünyasında yaşayan engelli İhsan ve sorunları olan heykeltıraş Temmuz’un birbirlerinden güç alarak hayatın zorluklarının üstesinden nasıl geldikleri anlatılıyor..
Film’in önceki akşam basın gösterimi Kanyon Cinebonus’ta gerçekleşti.Tamam mıyız filmini izleyen usta sinema eleştirmenleri film hakkında ne düşünüyor peki?
Atilla Dorsay: Çok ağladım filmde. Bu mevsimin modası zaten ağlatan filmler. Çağan Irmak bize ‘Tamam Mıyız’ filminde çarpıcı ve garip bir aşk öyküsü anlatıyor.
Sadi Çilingir: Bence bu film, Çağan’ın ‘Babam ve Oğlum’dan sonraki en iyi filmi.

Tamammiyiz_filmi
Serdar Akbıyık: Çağan Irmak belli bir standart tutturmuş kendine. Herkes neredeyse ağlamak için gider filmlerine. Belki bu filminde de öyle bir etki yaratmak istedi. Ötekileştirmeyi çok gerçek bir şekilde anlatmış. Diyalogları çok ilgimi çekti.
Alper Turgut: Çağan Irmak’ın iyi filmlerinden biri değil. Engelliler ve eşcinsellik gibi iki farklı konuyu bir araya getirmesi bir yenilik. Ama daha içerikli daha hataya açık olmayan bir film olabilirdi.
Kerem Akça: Tipik Çağan Irmak motifleri taşıyan bir film. Açıkçası eşcinsel sineması olarak da değerlendirilecek potansiyele sahip bir film.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Tamam mıyız Filmi Sinema Eleştirmenlerinin Görüşleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Esra İnal ile 8 Saniye

Esra İnal ile 8 Saniye

05 Mart 2015
1468

Sponsor Bağlantılar