Kara Para Yalan Aşk Dizisi’nin Çekimleri Başladı..

Dizi 06 Ocak 2014
1134

Pek çok başarılı oyuncunun rol alacağı Kara Para Yalan Aşk dizisinin çekimleri Van’da başladı…Diziyi en çok Engin Akyürek hayranlarının merakla beklediğini düşünürsek,kavuşmaya sayılı zamanlar kaldı diyebiliriz..
Atv ekranlarında yayınlanacak olan,Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Nebahat Çehre, Tuvana Türkay, İlkin Tüfekçi, Tansu Taşanlar, Ali Yörenç, Alper Türedi, Bedia Ener ve Erkan Can yer alıyor..

kara_para_ask
Diziye bir ünlünün daha katılması bekleniyor ancak henüz netleşmedi.Dizinin yapımcısı Kerem Çatay ile başarılı oyuncu Sedef Avcı Kasabalı bir görüşme gerçekleştirdi. 3,5 ay önce çocuk sahibi olan Sedef Avcı’nın önce bu sebeple teklifi kabul etmediği, ancak Kerem Çatay’ın çalışma saatlerinde gerekli esnekliği sağlayacağının sözünü vermesiyle teklifi ciddi anlamda düşündüğü iddia edildi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kara Para Yalan Aşk Dizisi’nin Çekimleri Başladı..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1443

Sponsor Bağlantılar