Flappy Bird Çılgınlığı Heryeri Sardı!

Teknoloji 05 Şubat 2014
1026

Angry Birds,candy crush çılgınlığından sonra şimdi yeni fenomen oyun Flappy Bird aldı başını gidiyor..Eskiden Mario oynayan bilir.İlk çıkan ve çılgınca bağımlılık yapan Mario’ya benzer bir tasarımı olan Flappy Bird İos ve Android’de en çok indirilen oyunlar arasında yer alıyor.
Çok yakında Windows Phone 8 içinde indirilebilir duruma gelecek Flappy Bird basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen yüksek konsantrasyon gerektiriyor..
Oyunda yapmanız gereken tek şey; Mario’dan hatırlayacağınız yeşil borulara çarpmamak için oyunun ana karakterini ekrana dokundurarak uçurmak. Bunun yanında oyun karakteri olan kuşunuzu engellerden geçirmeye çalışıyorsunuz gerektiği anlarda Pause tuşu ile oyunu durdurabiliyorsunuz. Bunları haricinde Rate butonu ile oyuna uygulama mağazasında puan vermek için yönlendiriliyorsunuz ya da Score butonuna tıkladığınızda oyun içinde yapılmış en yüksek puanları görerek oyunu Facebook üzerinden beğeniyorsunuz.
Bölümü bitirdiğinizde ise çok basit bir puan sistemiyle karşılaşıyorsunuz geçtiğiniz engellerin hepsi ”1” puan sayılıyor ve tüm geçtiğiniz engeller yandığınız anda puan olarak size yansıyor ve bu ekranda Share butonuna tıkladığınızda Mesaj, Mail ya da Twitter ile oyunu ve o bölüm sonunda yaptığınız puanı paylaşabiliyorsunuz. Tüm fonksiyonlar yalnızca bu kadar, 5 çekirdek fonksiyondan ibaret.Şunuda belirtmemiz gerekiyor ki Flayyp Bird’in henüz bir hilesi yok…Hadi bakalım bağımlılık yapan kafayı yedirten bu oyunu indirmeye ne dersiniz?

flappybird

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Flappy Bird Çılgınlığı Heryeri Sardı!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Larry Kim Digitalzone’da!

Larry Kim Digitalzone’da!

05 Ekim 2018
11550

Sponsor Bağlantılar