Kerem Bursin Homeland Dizisinde..

Aktüel, Dizi 19 Şubat 2014
1119

Ekranların yakışıklı ve genç oyuncusu Kerem Bursin gelen haberlere göre Homeland’de rol alacak..Ekip İstanbul’da çekim yapmak için mekân arıyor. Dizinin İstanbul sahnelerinde “Güneşi Beklerken”in başrol oyuncusu Kerem Bursin de rol alacak.
Malum Homeland dizisi pek çok dalda Altın Küre ödülü kazanan en iyi Amerikan dizisi seçildi.Böyle bir diziside başarılı bir Türk oyuncunun oynaması gurur verici tabiki.
Amerika’yla aynı anda Foxcrime’da ekrana gelen dizinin üçüncü sezonun final bölümünde, ünlü oyuncu Claire Danes’in canlandırdığı CIA ajanı Carrie Mathison’a kurumun İstanbul ofisinin başına geçmesi teklif edilmiş, Mathison ise konuya sıcak baktığını söylemişti.Dizi ekibi, Carrie Mathison’un İstanbul sahneleri için mekân arayışına başladı.Peki dizi için neden İstanbul tercih ediliyor?

kerem_bursin_homeland
“Homeland”in yapımcısı Alex Gansa, geçtiğimiz aralık ayında Entertainment Weekly dergisine röportaj vermiş, “İstanbul’u seçmemizin nedeni, İran’a yakın olması. Javadi’yi oradan yönetmek çok daha kolay olur Carrie için. Ayrıca duyduğuma göre İstanbul çekim yapmak için çok güzel bir şehir” demişti.
Ancak Alex Gansa, İstanbul çekimleri konusunda kararsızlık yaşadıklarını da belirtmişti: “Çekimler kesin İstanbul’da mı olacak, bilemiyorum. Bu çok değişkenli bir denklem. Ama bence sezonun bir kısmında yurtdışında çekim yapmak ilginç olur.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kerem Bursin Homeland Dizisinde..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7664
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1231

Sponsor Bağlantılar