Funda Arar Kilo Verme Sırrı Lavantalı Soğan Çorbasında!

Diyet ve Zayıflama 01 Mart 2014
1233

Başarılı sanatçı Funda Arar geçtiğimiz aylarda oğlu Aras’ı dünyaya getirmişti.Her anne gibi doğumda kilo alan Funda Arar doğum sonrası 12 kilo vererek ideal kilosuna ulaştı..
Peki Funda Arar hangi yöntemle kilo verdi?Funda Arar kilo verme sırrını Bugün gazetesi ile paylaştı..
Ki­şi­ye özel bir bes­len­me prog­ra­mıy­la ki­lo­la­rın­dan kur­tu­lan Fun­da Ara­r’­a mes­lek­ta­şı Gül­şe­n’­e uy­gu­la­nan, kar­bon­hid­rat-pro­te­in den­ge­si­ne önem ve­ren bir di­yet uy­gu­lan­dı. An­cak Ara­r’­ın di­ye­ti­nin en bü­yük far­kı ve sır­rı di­ye­bi­le­ce­ği­miz püf nok­ta­sı, ara öğün­ler­de tü­ket­ti­ği la­van­ta­lı so­ğan çor­ba­sı

funda-arar
Ünlü şarkıcının diyet programında dikkat çeken bir diğer detay ise, dünyada çok bilinen ancak Türkiye’de henüz yeni duymaya başladığımız kinoa oldu. Bir tahıl türü olan kinoa, Güney Amerika’da And Dağları bölgesinde yetişiyor. Birçok hastalığa da iyi geldiği söylenen bitki, ilk kez İnkalar tarafından 7 bin yıl önce keşfedilmiş.
Hiç­bir za­man aşı­rı mak­yaj yap­ma­dı­ğı­nı be­lir­ten Arar, “Gen­ce­cik kız­la­rı­mız fon­dö­ten­le­ri, pud­ra­la­rı sü­rü­yor­lar çok üzü­lü­yo­rum. Üni­ver­si­te­yi git­ti­ğim­de bi­le mak­yaj yap­ma­ya uta­nı­yor­dum. Öy­le yü­zü­me mas­ke­ler ya­pan bi­ri de­ği­lim. Sa­de­ce te­miz tu­tu­yo­ru­m” de­di.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Funda Arar Kilo Verme Sırrı Lavantalı Soğan Çorbasında!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

10 Aralık 2014
1512

Sponsor Bağlantılar