Kerem Bursin Bu Kez Erhan Oldu!

Sinema 06 Ağustos 2014
1249

Güneşi beklerken dizisi’nin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin ekranlardan beyaz perdeye transfer oldu..Erhan karakteri ile sevenlerin karşısında olacak olan Kerem Bursin’in tarzıda değişti..
Türk sinemasının başarılı yönetmeni Çağan Irmak’ın yönettiği Unutursam Fısılda’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.Güçlü kadrosu ile adından söz ettiren filmde Kerem Bursin “Erhan” karakteri ile izleyicilerin karşısında olacak..Tarık’ın (Mehmet Günsur) İstanbul’dan kendisi gibi müzisyen olan arkadaşı Erhan (Kerem Bürsin), Tarık ile Ayperi’nin (Farah Zeynep Abdullah) İstanbul’a kaçışlarında onlara yardımcı olur. Artık tüm masal, Ayperi, Tarık ve Erhan arasında yaşanacak, özgürlüğe şarkı söyleyip besteleyerek giden bu üçlü hayatı da birlikte sırtlayacaktır.

kerem-bursin-erhan
Türkiye’de ilk kez sinema filminde rol alan Kerem Bürsin, “Unutursam Fısılda”da canlandırdığı Erhan karakteri gibi tam bir müzik tutkunu.. Amerika’da yaşadığı dönemde bir müzik grubunda bas gitar çalan Bürsin, bu sefer Erhan karakterinin sahneleri için bas gitar çaldı.

kerem-bursin (339 x 509)

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kerem Bursin Bu Kez Erhan Oldu!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Esra İnal ile 8 Saniye

Esra İnal ile 8 Saniye

05 Mart 2015
1468

Sponsor Bağlantılar