Meryem Uzerli’den ALS için Buzlu Destek!

Aktüel 22 Ağustos 2014
1163

ALS‘ye farkındalık için yapılan destek kampanyası gün geçtikçe büyüyor..Buzlu su kampanyası(ıce bucket challenge )na katılan ünlülerde gittikçe çoğalıyor..
ALS’ye destek olanlardan biride Berlin’de bebeği Lara’yı dünyaya getiren ve hayatını orada sürdüren Meryem Uzerli oldu..Kampanyaya katılmadan önce deniz gözlüğünü ve kolluğunu takan sempatik oyuncu, buzlu suyu başından aşağı boşaltarak Ozan Güven, Pelin Karahan ve Selim Bayraktar’a meydan okudu.

meryem-uzerli-buzlu-su
Bağışını da yaptığını söyleyen Uzerli, paylaştığı videonun altına “ALS hastaligi farkinligi artirmak Icin NUR VE SELMA Bana meydan okudular ve Ben Kabul ettim – bagisimi yaptim ve Ben ozan selim ve Pelin e Meydan okiyorum!!! ❤️ Sizde destek olmak isterseniz ALS MNH dernegi ziraat bankasi Atrium Subesi TR 320001001672113640835001 Nolu hesaba bagista bulunabilirsiniz Cok sevgi Size” yazdı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Meryem Uzerli’den ALS için Buzlu Destek!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7664
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1231

Sponsor Bağlantılar