Tırnak Uzatmada Mucize Üçlü

El ve ayak bakımı, Güzellik 27 Ağustos 2014
2623

Eğer tırnaklarınız sık sık kırılıyorsa,cansızsa ve katlarından ayrılıyorsa bu mucizevi üçlüyü kesinlikle öneriyorum sizlere..Önce tırnaklar neden kırılır öğrenmemiz lazım değil mi?
Tırnaklarımızı kaplayan keratinize yapı zamanla nemini kaybeder ve kurur.Bunun altında yatan pek çok sebep vardır..Aseton,çeşitli hastalıklar,deterjanlar,çok sık suya girip çıkması ve demir eksikliği gibi pek çok sebebi bulunabilir.En çok kırılma sebebi demir eksikliği ve mantar hastalığıdır..Ancak;sadece tırnak kırılması da demir eksikliği olduğu anlamına gelmez.. Kırılmayla beraber başka belirtiler de olması gerekir. Eğer tırnak kat kat ayrılıyorsa, farklı kan rahatsızlıklarına bakılır. Tırnak üzerinde kırılmayla beraber beyaz minik lekelenmeler varsa, dağınık lekeler manikür hatası sonucu da olmuş olabilir, ama geçmiyorsa, ülserle ilgili veya sistemik bir rahatsızlığın belirtisi olabilir..

tirnak-bakim
Peki almamız gereken önlemler nelerdir..Öncelikle demir eksikliğiniz varmı onu öğrenmeniz gerekir..Eğer demir eksikliği yoksa başka önlemlere geçebilirsiniz..
**Sürekli oje kullanımı da tırnakların çabuk kırılmasına ve soyulmasına sebep olur..Bunun için haftada en az 2 kere tırnaklarınızı ojesiz dinlendirmelisniz..
**Top coat denilen en üste sürülen şeffaf koruyucu oje, tırnağı ultra viyole ışınlarından, güneşin zararlarından korur. İhmal etmeyin.
**Kozmetiklerle tırnak diplerini yağlamalısınız. Tırnak diplerine akşamları besleyici yağlar sürün.
Gelelim benim tırnaklarım da mucizevi etki gösteren üçlüye..

oriflame-growth- booster
Oriflame Beauty Growth Booster (Oriflame Beauty Tırnak Güçlendirici)
Kalsiyum kompleksi güçlendirir ve sertleştirir.
Kivi ve reçine özleri besler ve nemlendirir.
Tırnak ve tırnak etlerinize masaj yaparak uygulayın..
Diğer bir ürün ise;

Oriflame- Beauty- Nail -Food
Oriflame Beauty Nail Food(Oriflame Beauty Tırnak Besleyici)
Zayıf tırnakları canlandırır ve güçlendirir.
Besleyici meyve yağları içerir.
Yapış yapış olmaz, kolayca emilir..
Gelelim en son ürünümüze...Neutrogena’nın el ve tırnak kremini her akşam yatmadan önce diğer iki ürünü uyguladıktan sonra düzenli olarak uygularsanız tırnaklarınızdaki mucizeyi kısa bir sürede göreceksiniz..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Tırnak Uzatmada Mucize Üçlü” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

27 Kasım 2016
1605

Sponsor Bağlantılar