Bu Tarz Benim Yarışmasının Birincisi Ayşegül Doğan mı?

Genel 25 Kasım 2014
1330

Show Tv ekranlarında başlayan ve uzun süredir reytinglerde en başı çeken “Bu Tarz Benim” yarışmasında sular durulmuyor..Her gün yüksek gerilimli geçen ve tartışmalara sahne olan yarışmada artık sonlara yaklaşılmak üzere..
Yarışmanın gözdeleri Nur Bozar ve Tuğçe Ergişi’nin elenmesinden sonra bakalım sırayla kimler elenecek ve birinci kim olacak?Bu tabi ki hepimizin merak ettiği bir konu.Ancak yarışma hakkında da ilginç iddaalar gündeme geliyor.Posta gazetesinin haberine göre;yarışmanın birincisinin Ayşegül Doğan olduğu iddaa ediliyor . Bu Tarz Benim ‘deki genç kızların Atilla Kaplakaslan’a ait mankenlik ajansından seçildiği,Ayşegül Doğan’ın Atilla Kaplakaslan’ın yeğeni olduğu söylentisi de ortalığı karıştırdı. Atilla Kaplakaslan ‘Ayşegül, kızım Ceren’in arkadaşı. Ayşegül’ü Hayatımda bir kez gördüm’ dedi.Hatta sosyal medyada Ayşegül Doğan’ın birinci seçildiği konuşulmaya başlandı.

aysegul_dogan

Bakalım bu sadece bir iddaa mı yoksa gerçekmi ilerleyen günlerde herşey belli olur.Eğer iddaa doğruysa bana göre sonu belli olan bir yarışmayı izlemek ve reyting kazandırmak çok ama çok gereksiz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu Tarz Benim Yarışmasının Birincisi Ayşegül Doğan mı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
6321

Sponsor Bağlantılar