Şeref Meselesi Dizisi Başlıyor!

Genel 19 Kasım 2014
1207

Genç kızlar ekran başına..Bütün güzeller ve sevdiğiniz yakışıklı oyuncular bu dizide bir arada!…Sinema filmi Unutursan Fısılda’da Erhan karakteriyle bir kez daha herkesin gönlünde taht kuran Kerem Bursin,diğer yandan yine yakışıklılıkta sırayı kimseye kaptırmayan Şükrü Özyıldız dizide yer alıyor..Güzellere gelince;annesi gibi zarif ve güzelliği ve oyunculuğu son günlerde epey dikkat çeken Yasemin Allen,kötü yol ve Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizileri ile hafızalarımıza kazınan Şükran Ovalı dizide rol alanlar güzeller arasında..
Yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, senaryosunu da Seray Şahiner’in kaleme aldığı “Şeref Meselesi” dizisinin ön gösterimi dün akşam Kanyon AVM Cinemaxsimum Sinemaları’nda yapıldı.

seref-meselesi-dizi
Dizi tutulur mu tutulmaz mı bunu zaman gösterecek.Oyuncular sağlam ama bu dizinin tutacağı anlamına gelmiyor.Konu,çekim kalitesi,oyuncular ve  dizinin bizlere verdiği duygu diziyi ileriye götürecek etkenler..
Dininin konusuna gelince;Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit oldukça çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken, kardeşi Emir ise abisinin aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve başarılı biridir. Her ne kadar zıt olsalar da, birbirine bağlı bu iki kardeşin dünyaları, önce dedelerinin, ardından da babalarının ölümü ile altüst olur. İki kardeşin yanyana yürüdüğü yol, kısa bir süre sonra onları karşı karşıya getirecektir.
Diziseverler Şeref Meselesi dizisi her pazar saat:20:00 de Kanal D ekranlarında olacak.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şeref Meselesi Dizisi Başlıyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
6322

Sponsor Bağlantılar