Kayakapı’nın herkese uygun konaklama seçenekleri

Turizm 18 Aralık 2014
898

İki senedir üç arkadaşımla birlikte gittiğim muhteşem yer. Fiyat ve kaliteyi karşılaştırınca ve tabiî ki essiz Kapadokya manzarasını işin içine katarsak, bence fiyatlar makul. Arkadaşlarımla iki kıştır gidiyoruz Kayakapı ya gerçekten harika bir yer. Tabi bu fikir aklımıza ilk geldiğinde, internetten araştırma yaparken bize kaça patlayacağını hesap ediyorduk. Neticede hepimi maaşla çalışan insanlarız. Bütçemizi hesapladık ve alternatifleri değerlendirmeye başladık. Bütçemiz bizi Kayakapıya yaklaştırmaya başladı. Kayakapı’nın herkese uygun konaklama seçenekleri olduğunu görünce rahatladık.

kayakapı
Kayakapı Premium Caves’ i geçen kış keşfettik. Siteyi inceledik. Fantastik bir yer gürünümündeydi. Hepimizin ağzı sulanmıştı. Kayadan bir saray’ın içinde erkek erkeğe takılacağız ve karışan kimse olmayacak! Neyse sitenin rezervasyon bölümüne tıkladım, hepimiz bilgisayar başında fiyatları merakla bekliyorduk. Fiyatlar, her yerde olduğu gibi gelen kişi sayısı, odanın konumu ve eklenen ekstralara göre değişkenlik gösteriyordu. Bütçemiz 4000 tl civarındaydı, ve rezervasyon bölümden oda seçerken bu bu faktörü göz önünde tutmalıydık. Bölümde Glorious Cave Suits adındaki seçeneğe tıkladım. Filtrelere kalacak kişi sayısını yazdım. Hafta sonu iki gece için fiyat yaklaşık 1600 tl civarındaydı. Açıkçası fiyat bize cazip gelmişti. Ekstra seçenekler eklemeye başladık, hava alanında otele ulaşım ve yemek menüleri… Son eklentilerle birlikte fiyat 2700 tl’ye çıktı. İşlemi tamamlamadan önce fiyatlar ve hizmet hakkında bilgi almak için oteli aradım. İnternetten rezervasyon yaptırınca daha ucuza geldiği anladık. Rezervasyonumuzu tamamladık ve hiç unutmayacağımız o odayı rezerve ettik. 1206 nolu oda! Ne maceraydı ama!
Bu yazıyı yazmadan 1 hafta önce aynı ekip o otele tekrar gittik. Bu sefer çok cool bir şekilde oteli aramadan internetten rezerve ettik ancak bu kez ödediğimiz miktar daha fazla oldu. Otelin sunduğu seçenekler karşısında insan aklını kaçırabilir! Bu kez Majestic Cave suits’ten bir oda seçtik. Bu bölüm bize 1206’nolu odayı unutturmaya yetide arttı bile. Burası Hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yer. Arkadaşlarla suit odamızda geyik yapıp viski içerken kendimize yeni bir hedef belirledik. Üç-beş yıl içinde Grandiose Cappadocian Mansion da bir suitte kalacağız. Size benden bir tavsiye otelin eşsiz seçenekleri arasında kaybolmamaya dikkat edin.
Buradan otel yönetimine, her bütçeye uygun oluşturdukları fiyat politikaları nedeni ile teşekkür etmek isterim.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kayakapı’nın herkese uygun konaklama seçenekleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1231
Trabzon Yaylaları Gezi Rehberi

Trabzon Yaylaları Gezi Rehberi

02 Haziran 2010
1187

Sponsor Bağlantılar